2409_Rakousko s karavanem 2024 - Millstätter See

7. 9. - 15. 9. 2024, Komfort Campingpark Burgstaller, Millstätter See, Korutany (A)

!!!  PŘIHLÁŠKY PŘIJÍMÁME  !!!

Jedna ze tři sociálních budov campingu jakou jste ještě neviděli
Jedna ze tři sociálních budov campingu jakou jste ještě neviděli
Jen kousek nad campingem máte takový pohled na Millstättské jezero
Jen kousek nad campingem máte takový pohled na Millstättské jezero

Letošní podzimní karavanistické setkání, které pro Vás pořádáme v Rakousku je již 10 v pořadí. Proto jsme se rozhodli na přání loňských účastníků uspořádat jej opět v luxusním campingu Burgstaller u teplého Millstattského jezera. 

Karavanisté celé Evropy vyhodnotili na karavanistickém portálu ACSI tento camping 

OCENĚNÍM ACSI AWARDS 2024 - NEJLEPŠÍ CAMPING V RAKOUSKU.

Tento camping leží u krásného a teplého Millstattského jezera v Korutanech obklopeném alpskými vrcholky a svým vybavením a službami je naprosto bezkonkurenční. Čeká Vás zda usměvavý a vždy vstřícný majitel Arndt Burgstaller se svou manželkou Sandrou. Na rozdíl od jiných campingů se 50 zaměstnanců campingu stará nejen o ubytování, ale i výlety a program pro své návštěvníky. Camping má svůj TV kanál a vydává vlastní noviny atd. atd. Účastníci našeho setkání se budou moci se vším seznámit osobně. A to všechno za cenu, která je nižší než pobyt v campech v Čechách. 

Pro účastníky našeho setkání připravujeme cca 40 výletů po nejzajímavějších místech Korutan s popisem v češtině. Kromě výletů, které připravuje camping, také my připravujeme několik společných výletů s vlastní dopravou do míst, která jsme již navštívili a kde se nám moc líbilo.

Chcete s námi zažít kouzelný týden, plný zážitků, pohody a poznání. Pak neváhejte a pojeďte s námi. Rozhodně nebudete litovat.

Bližší informace najdete na odkazech níže: